• To wydarzenie minęło.

EWALUACJA – do 8 grudnia – Czas na wprowadzenie zmian i zgłoszenie wykluczeń z badania

8 grudnia, 2023 @ 00:00 - 23:59

Do 8 grudnia – jednostki mają czas na wprowadzenie zmian w USOS oraz w razie konieczności przesyłają do PEJK listy zajęć wykluczonych ze standardowej tury badania.

• Lista powinna być przesłana w pliku Excel oraz zawierać kody i nazwy przedmiotów, typy zajęć (wykład, ćwiczenia itp.), a także kody cykli dydaktycznych (2023Z) zajęć wykluczonych z tej tury badania; najlepiej przygotować ją na bazie pliku otrzymanego z Pracowni.
  • Lista powinna zawierać przedmioty poddawane ocenie w terminie innym niż standardowy (wcześniej lub później), czyli wykluczone z tej tury badania.
  • Lista NIE powinna zawierać przedmiotów, które zostały usunięte z systemu USOS – te z przyczyn oczywistych nie będą podlegały ocenie.
  • Przedmioty, których „biorcami” są inne jednostki niż jednostka będąca „dawcą”, nie powinny być wykluczane z oceny, chyba że w porozumieniu z jednostką „biorcy” lub gdy wiadomo, że się nie odbywają. W szczególności proszę nie wykluczać zajęć zamawianych na Wydziałach przez Szkoły Doktorskie.
  • Nie ma potrzeby przesyłania listy przedmiotów, które zostały dopisane lub zaktualizowane w USOS; te zostaną automatycznie poddane ocenie (chyba, że znajdą się na liście do wykluczenia lub ich dane będą niepełne).

Data:
8 grudnia, 2023